Jak wybrać idealne jeansy

Każda z kobiet boryka się z większymi lub mniejszymi niedoskonałościami figury, z którymi musi radzić sobie na co dzień. Odpowiedni dobrany krój spodni, powinien zatuszować nasze mankamenty przy jednoczesnym podkreśleniu naszych atutów. Nie jest to proste zadanie, ale przy zastosowaniu podstawowych wskazówek, małymi krokami można ten efekt osiągnąć.

 

 

 

 

Dobór stroju kąpielowego do sylwetki

Może, plaża, słońce… Sezon plażowy rozpoczęty, tylko w co się ubrać? Każda z nas staje kiedyś przed takim dylematem jaki strój kąpielowy wybrać. Tankini czy monikini, ozdobny czy gładki, kolorowy czy jednobarwny to najczęściej pojawiające się wątpliwości. Główną zasadą doboru kostiumu kąpielowego jest zachowanie równowagi i symetrii sylwetki, tak aby figura wyglądała proporcjonalnie.

 

 

 

 

 

Metody znakowania odzieży reklamowej

  • Sitodruk

To forma nakładania farb na odzież reklamową przez specjalne sita. Metoda ta jest stosunkowo tania, ale tylko w przypadku dużo nakładowych produkcjach, gdyż sama forma układania sit jest dość skomplikowana.

  • Haft komputerowy

Stosowany w przypadku materiałów o większej gęstości i grubości, co powoduje że materiał się nie ściąga. Przybiera formy płaskie lub wypukłe.

  • Termotransfer

Technika nadruku, która polega na termicznym wgrzaniu przygotowanego rysunku w materiał.

  • Sublimacja

Sublimacja jest metodą druku cyfrowego, która jest wykorzystywana do nanoszenia wysokiej jakości grafiki czy obrazów na powierzchnie polimerowe.

  • Digiplast

Fotograficzny nadruk odzieżowy, charakteryzujący się wysoką jakością druku.